Зробити стартовою Додати в обране Написати листа

Кнопка сайту:

Головна Події Московія тисне на активістів антикремлівського Руху Спротиву на Ставрополі

Московія тисне на активістів антикремлівського Руху Спротиву на Ставрополі

 

 

В Ставропольському краї, окупаційна адміністрація Московії при підтримці місцевих та московських поліцаїв, проводяться каральні дії , щодо українського етнічного населення та активістів антимосковського Руху Спротиву. Ось лист одного з активістів, який з’явився в Інтернеті:

 

«Сьогодні я Карцев Ілля Олександрович 25.12.2012 близько 19.00 я їхав на машині по вулиці Менделєєва р. Невинномиськ і зупинився на світлофорі навпроти міськ. лікарні, після чого мене підрізала машина співробітників дпс Nissan Almera, номер був заліплений снігом. Звідти вибігли два співробітники поліції, направивши на мене автомати стали кричати: "Виходь!". Я замкнувся в машині, вони спробували її відкрити. Я не опускаючи стекол поцікавився з чим пов'язані їх дії, вони знову почали кричати: "Виходь! У тебе в машині зброя!". Після чого я почав дзвонити в ФСБ, Управління Власної Безпеки МВС, адвокату, товаришам для того щоб розповісти їм про те, що мені зараз в машину підкинуть зброю. Все це відбувалося прямо на пішохідному переході, при великому скупченні людей. Спасибі перехожим, які почали проявляти не підроблений інтерес до подій. Співробітники почали бігати навколо машини і просити, щоб я її відкрив. На моє запитання чому я її повинен відкрити один зі співробітників висловив дивний аргумент: "Ну ти ж не в спідниці", у мене промайнула думка, що у нього не зовсім в порядку з головою, у нього прямий взаємозв'язок між спідницею і відкритими дверима. Після чого він почав телефонувати і з кимось дуже жваво розмовляти. Потім він сказав, що зараз приїде опергрупа. Після цих слів вони почали бігати навколо машини, смикати за ручки і намагатися відкрити багажник. У них це не вийшло, вони знову почали кому то дзвонити. Після чергового дзвінка, він попросив мене трохи відкрити вікно, я його відкрив і він мені сказав: "Не роби так більше". Після чого вони сіли в машину і поїхали.»

Рос.:«Сегодня я Карцев Илья Александрович 25.12.2012 около 19.00 я ехал на машине по улице Менделеева г. Невинномысска и остановился на светофоре напротив гор. больницы, после чего меня подрезала машина сотрудников дпс Nissan Almera, номер был залеплен снегом. Оттуда выбежали два сотрудника полиции, направив на меня автоматы стали кричать: "Выходи!". Я заперся в машине, они попытались ее открыть. Я не опуская стекол поинтересовался с чем связаны их действия, они опять начали кричать:"Выходи! У тебя в машине оружие!". После чего я начал звонить в ФСБ, Управление Собственной Безопасности МВД, адвокату, товарищам для того чтобы рассказать им о том, что мне сейчас в машину подкинут оружие. Все это происходило прямо на пешеходном переходе, при большом скоплении людей. Спасибо прохожим, которые начали проявлять не поддельный интерес к происходящему. Сотрудники начали бегать вокруг машины и просить, чтобы я ее открыл. На мой вопрос почему я ее должен открыть один из сотрудников высказал странный довод: "Ну ты же не в юбке", у меня промелькнула мысль, что у него не совсем в порядке с головой, у него прямая взаимосвязь между юбкой и открытыми дверьми. После чего он начал звонить по телефону и с кем то очень оживленно беседовать. Затем он сказал, что сейчас приедет опергруппа. После этих слов они начали бегать вокруг машины, дергать за ручки и пытаться открыть багажник. У них это не вышло, они опять начали кому то звонить. После очередного звонка, он попросил меня приопустить окно, я его приопустил и он мне сказал: "Не делай так больше". После чего они сели в машину и уехали.

P.S. послание принял и понял.»

 

Поділитися:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нагадування патріоту


Нагадування патріоту. Ватні заходи в Україні

Насилие, деньги и секс в жизни Романа Шухевыча

Дмитро Корчинський. Поезії

Катехізис БРАТСТВА

Історія України ХХ ст.

Останні коментарі

Батальон Шахтарськ. Бій в Мар'їнці

Вступай до добровольчих загонів на захист України!

Атака на "Русское Радио"

В пошуках невідомого: об'єкт "Чорнобиль-2"

Хмара тегів