Зробити стартовою Додати в обране Написати листа

Кнопка сайту:

Головна Iнструктаж Як закосити від армії

Як закосити від армії

Осінь. Починається призов до української армії. Але справжньому чоловікові в армії робити нічого. Це очевидно. Якщо це армія не повстанська, не є армією окупаційною, або хоча б не веде війни. В мирний час з неї виходять закінчені пацифісти. Там можна навчитися лише збивати пасажирські літаки, стріляти по своїм із танка, будувати генеральські дачі, та копати траншеї. У зв’язку з цим, даємо кілька простих та дієвих порад як закосити від армії.

Косити слід починати з 16 років. Це пов’язано з першим медоглядом у військкоматі. В цей день не приходьте до школи, пояснивши батькам, що хворі. Потім робіть так щороку. Головна задача в цій справі - піти в повне «отріцалово». ЖОДНИХ явок в воєнком

Осінь. Починається призов до української армії. Але справжньому чоловікові в армії робити нічого. Це очевидно. Якщо це армія не повстанська, не є армією окупаційною, або хоча б не веде війни. В мирний час з неї виходять закінчені пацифісти. Там можна навчитися лише збивати пасажирські літаки, стріляти по своїм із танка, будувати генеральські дачі, та копати траншеї. У зв’язку з цим, даємо кілька простих та дієвих порад як закосити від армії.

Косити слід починати з 16 років. Це пов’язано з першим медоглядом у військкоматі. В цей день не приходьте до школи, пояснивши батькам, що хворі. Потім робіть так щороку. Головна задача в цій справі - піти в повне «отріцалово». ЖОДНИХ явок в воєнком. У разі, якщо ви почнете косити від армії у 18 років, на вас можуть відкрити кримінальну справу. Якщо ж ви не пройшли жодного лікаря в воєнкомі, вас не зможуть записати в жодні війська. Змусити вас пройти лікарів ні у міліції, ні у військових немає можливості. А отже і до армії вас не заберуть.

Якщо не почали косити в 16 років, діяти можна по-іншому. Наприклад, зімітувати струс мозку. Пару разів такого обману в місцевій поліклініці, і для армії ви втрачені назавжди. Зробити це легко. Вивчіть симптоми, і у вас усе вийде. Доводити, що ви брешете ніхто не наважиться. Адже жоден лікар не захоче ризикувати, і про всяк випадок дасть вам діагноз такий, який вам потрібен. Робити це все-таки бажано до 18 років коли лікарі вже більш прискіпливо ставитимуться до вас. В цьому методі є один недолік. В подальшому може статися так, що на певну роботу, чи посаду вас не візьмуть через ці вигадані травми. Але ж ви, як православна людина, взагалі маєте відмовитись від праці.

Більш радикальний спосіб закосити від армії такий. Проходите всі медогляди, підписуєте всі повістки. Але підписавши останню, де написано не «ПРОПОНУЮ ПРИЙТИ...», а «ЗОБОВ’ЯЗУЮ...», починаєте косити. Бажано переїхати на іншу адресу, або до іншого міста, словом, жити не по прописці. Саме тоді міліція має право (лише після повістки «ЗОБОВ’ЯЗУЮ» з вашим власним, а не родичів, підписом) відкрити на вас кримінальну справу за ухиляння від армії. Це не так страшно. Головне, аби вам впиляли по-максимуму. А максимальна кара – рік умовно. Умовно – тобто ви на свободі. Але ті, хто має хоча б умовне ув’язнення, до армії не йдуть.

Якщо ви – порядний громадянин і не хочете йти на конфлікт з правоохоронцями, можна діяти інакше. Знайте, що повістки, які вам кидають в поштову скриньку, ви можете спокійно ігнорувати. Останнім часом з’явилася практика, коли повістки розносять двірники і просять підписати. Аналогічно. Не зважайте на їхні прохання й тиск, не беріть повісток. Посилайте двірника подалі. Чиніть так само, якщо повістку рекомендованим листом приносить поштар. Не зважайте на його заяви про те, що лист рекомендований і за нього ПОТРІБНО розписатися. Не беріть листа і посилайте листоношу по тому ж маршруту, що й двірника.

В крайньому випадку може прийти дільничний. Зазвичай він приходить зі словами, що забирає вас. Але перед тим він має всучити вам повістку, де написано «ЗОБОВ’ЯЗУЮ». Без вашого підпису він безсилий. Посилаєте його туди, куди вже пішли двірник та листоноша. Не переймайтесь. При розмові бажано не виходьте за межі своєї квартири. Всередину міліціонер зайти не має права без ордеру (а ордера в нього точно немає). Звісно, є менти, які не знають, на що вони мають право (можуть схопити і забрати вас силоміць), тому якщо сумніваєтесь, спілкуйтесь виключно через закриті двері або тримайте їх на ланцюжку. Як і завжди, поводьтеся впевнено і трохи нахабно. Ви для мусора – всього лише додаткова робота, яку на нього скинув військкомат. Тому дільничний швидше піде ловити якогось лоха, аніж топтатиметься перед вашими дверима.

Дехто заперечить, що є безліч випадків, коли міліція або військові загрібають нещасних молодих людей прямо з квартири. Але все це робиться ВИКЛЮЧНО на голому понті та через неправильну поведінку призовника. Якщо ви почнете різко заперечувати і пручатися, силу вони застосовувати однозначно побояться (адже на це не мають жодного права). Можете для більшої ефективності «з’їхати» на хворобу. Ну, не можете ви з ними піти через пронос, головний біль, або астму. І знову ж таки, посилайте всіх подалі.

Наступний варіант. Це коли ви косите від армії, але вам потрібен закордонний паспорт, або ви просто не хочете мати мороки. Найефективніший метод для цього – Церква. (Ні в якому разі не косіть просто під релігійну людину! Потрапите на альтернативну службу (3 роки), де будете займатися всілякими дурницями). Натомість треба звернутись до священика. Задача полягає в тому, щоб вам дали найнижчий духовний сан - посаду іподиякона. Лише  формально. В принципі це і духовним саном назвати не можна – скоріше це посада при церкві, яка, до речі, не передбачає таїнства хіротонії. Хтось може і не погодитись. Але зробити це може батюшка будь-якої конфесії. Зазвичай це коштує грошей (100 – 300 доларів), або просто домовляєтесь по дружбі. Духовна особа, за законом України, може відмовитися від армійської служби. Головне, щоб у вас був документ, який підтверджує вашу посаду в церкві та мінімум знань по темі. Іподиякон має мало обов’язків (поцікавтесь про них у батюшки, який робить вам документ), і ви легко розвієте сумніви, якщо вас почнуть розпитувати у військкоматі. Це звільнить вас від зайвих проблем при отриманні приписного свідоцтва, закордонного паспорту і т.п. В цьому випадку ви косите абсолютно законно. Якщо буде натхнення, прийдіть до військкомату в підряснику. Це точно спантеличить комісарів.

Ще один варіант. За гроші домовлятись із лікарем у районній поліклініці по місцю своєї прописки. Ці лікарі зазвичай отримують мало хабарів, і з задоволенням погодяться вам допомогти. За 100 доларів (а то й менше), лікар вигадає потрібні вам відхилення у здоров’ї.

Більшість народу йде домовлятися у сам військкомат – із лікарями чи комісарами. Але це – найдорожчий спосіб. Адже там публіка сидить саме на таких хабарах. Така «відмазка» коштуватиме від 1000 доларів у містах і від 400 доларів у селах. Таким способом користуйтесь у крайньому випадку (це коли у вас до дідька грошей, і вам нема їх куди викидати).

Можна до 25 років перечекати по навчальних закладах: спочатку в технікумі, потім в інституті. Ще більш радикальний спосіб – одружитися і народити дитину. Проте подумайте: чи варто з цим поспішати. Тим більше, що термін служби в армії скорочено всього лише до одного року.

Є ще безліч мудруватих способів як закосити від армії. Для детальніших консультацій та допомоги звертайтеся до найближчого відділення БРАТСТВА.
Поділитися:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нагадування патріоту


Нагадування патріоту. Ватні заходи в Україні

Насилие, деньги и секс в жизни Романа Шухевыча

Дмитро Корчинський. Поезії

Катехізис БРАТСТВА

Історія України ХХ ст.

Останні коментарі

Батальон Шахтарськ. Бій в Мар'їнці

Вступай до добровольчих загонів на захист України!

Атака на "Русское Радио"

В пошуках невідомого: об'єкт "Чорнобиль-2"

Хмара тегів