Зробити стартовою Додати в обране Написати листа

Кнопка сайту:

Головна Iнструктаж Поради юному другові

Поради юному другові

Почни ходити до церкви. При цьому не важливо, чи віриш ти в існування Бога. Головне, щоб Він вірив у твоє, бо коли Він зневіриться, ти зникнеш. У церкві тобі багато не сподобається: кіч у церковному мистецтві, надмірна кількість божевільних на службі, злодійкуватий вигляд священників, барижництво єпископів, монастирський гомосексуалізм, тощо. Почни ходити до церкви. При цьому не важливо, чи віриш ти в існування Бога. Головне, щоб Він вірив у твоє, бо коли Він зневіриться, ти зникнеш.

У церкві тобі багато не сподобається: кіч у церковному мистецтві, надмірна кількість божевільних на службі, злодійкуватий вигляд священників, барижництво єпископів, монастирський гомосексуалізм, тощо.

Потерпи. Пройде трохи часу і БРАТСТВО наведе там ordnung. Стався до церкви, як до матері. Якщо мати хворіє, її треба лікувати, а не полишати.

Організуй свої стосунки з дияволом. Він завжди поруч. Ігнорувати його неефективно - підставить. Справа в тому, що Бог і диявол по черзі користуються одними і тими самими інструментами. Вони валяються в коробці з біркою “Підсвідомість”. То Бог, то диявол запускають руку, візьмуть яке-небудь знаряддя, покористуються і кинуть назад.

Найчастіше диявол проявляється через страх. Долати страх - долати диявола. Бог любить відчайдушних. Максимально чесно ти мусиш відповісти собі на питання:
- чи здатен я, будучи на допиті, послати районного прокурора за сексуально-пішохідним маршрутом?
- чи здатен я кинутися із заточеною викруткою на здорового амбала з переламаним носом та скляними очима вбивці тільки за те, що він послав на х..й мене?
- на десять амбалів?

До речі, японці доволі пізно, лише в кінці 30-х, почали створювати парашутистські підрозділи. Їх приписували до флоту і перших десантників в умовах суворої секретності набирали серед флотських офіцерів. Офіцери заповнювали анкету, в якій першим пунктом стояло: “Чи могли б ви, стрибнути з розкритою парасолькою з високої будівлі, якби цього вимагали інтереси імператорського флоту?”

А ти зміг би?
Поділитися:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нагадування патріоту


Нагадування патріоту. Ватні заходи в Україні

Насилие, деньги и секс в жизни Романа Шухевыча

Дмитро Корчинський. Поезії

Катехізис БРАТСТВА

Історія України ХХ ст.

Останні коментарі

Батальон Шахтарськ. Бій в Мар'їнці

Вступай до добровольчих загонів на захист України!

Атака на "Русское Радио"

В пошуках невідомого: об'єкт "Чорнобиль-2"

Хмара тегів