Зробити стартовою Додати в обране Написати листа

Кнопка сайту:

Головна Аналiтика Сирійський православний єпископ і його помічник обезголовлені мусульманами

Сирійський православний єпископ і його помічник обезголовлені мусульманами

Офіційного підтвердження даної інформації поки немає, також невідомо, хто саме з митрополитів страчений.

В інтернеті з'явилося відео страти сирійського єпископа і його помічника. За повідомленням сайту Intifada вони обезголовлені бойовиками: голови відрізаються невеликим бойовим ножем і поміщаються на тіла страчених, повідомляє Православний Оглядач.

Митрополит Алеппський Павло і Сиро-яковитський митрополит Іоан Ібрагім були захоплені бойовиками 22 квітня 2013 року, відтоді відомостей про них не надходило. Їх водій - диякон - був убитий. Єпископи займалися вирішенням гуманітарних проблем місцевого населення в селі Кафр-Даель, розташованому в районі кордону Сирії з Туреччиною.

Останнім часом в Сирії зростають антихристиянські настрої, знищуються православні храми, християн вбивають, катують та виганяють з домівок. Нещодавно бойовики стратили католицького священика, спалили і розграбували монастир. Світова спільнота виступало із закликами звільнити єпископів водночас надаючи інформаційну підтримку та продаючи зброю так званим «сирійським повстанцям», які ведуть боротьбу із законною сирійською владою.

Довідка:

Митрополит Алеппський Павло (Язиги)

Народився в 1959 році в місті Латакія, в побожній християнській родині - його старший брат став патріархом Антіохійським й усього Сходу Іоаном X.

Жив і вчився в Латакійских школах, потім навчався на інженера-будівельника в Тішрінському університеті. У студентські роки грав провідну роль у молодіжному служінні, в недільних школах, вчив хори візантійському співу.

У 1985 році був висвячений у сан диякона.

Навчався богослов'я в Солунському університеті, звідки отримав магістерський (1989) і докторський (спеціалізація в патристики, 1992) дипломи, закінчивши освіту з відзнакою. Його дисертація була опублікована грецькою як окрема монографія. Він також навчався іконопису та візантійському співу в Греції і на Афоні.

У 1992 році був висвячений в сан пресвітера і з того часу викладав патристику, Християнську етику і гомілетику в Баламандській духовній семінарії.

У 1994 році був зведений в гідність архімандрита і з того часу по 2000 рік був ректором семінарії.

У 1999 році Священний Синод Антіохійської Православної Церкви відзначив його успішні праці, а 2 жовтня 2000 - обрав митрополитом Алеппським. Його архієрейська хіротонія була звершена в патріаршому Дамаському соборі Аль-Маріам 20 жовтня, а настолування в Алеппо - 22 жовтня того ж року.

Додатково до Алеппського краю, Антіохійським патріархом було доручено окормлення області Хатай в Туреччині на яку також поширюється духовне піклування Антіохійської Церкви. З часу вступу на кафедру до середини 2008 року митрополит Павло звершив 24 ієрейських поставлення для своєї пастви.

 

Поділитися:

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Нагадування патріоту


Нагадування патріоту. Ватні заходи в Україні

Насилие, деньги и секс в жизни Романа Шухевыча

Дмитро Корчинський. Поезії

Катехізис БРАТСТВА

Історія України ХХ ст.

Останні коментарі

Батальон Шахтарськ. Бій в Мар'їнці

Вступай до добровольчих загонів на захист України!

Атака на "Русское Радио"

В пошуках невідомого: об'єкт "Чорнобиль-2"

Хмара тегів